صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377298
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268

استقلال تهران ،مس کرمان درهفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور.

 

 

 

به گزارش ایرنا؛در این دیدار که با نتیجه 2 برصفر به سود تیم استقلال تهران به پایان رسید حنیف عمران زاده دردقیقه 13 و فرهاد مجیدی دردقیقه 36 برای این تیم گلزنی کردند.
تیم استقلال تهران با کسب هر 3 امتیاز این دیدار 43 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس تهران بالاتر از این تیم در رده سوم جدول رده بندی جای گرفت.
هدایت ممبینی قضاوت این دیدار را برعهده داشت.حسین خانبان و مسعود فرح نیا کمک های ممبینی در این بازی بودند.
دیدار تیم های استقلال تهران و مس کرمان درحالی عصر امروز برگزار شد که تیم ذوب آهن در شهرآورد اصفهان توانست تیم فوتبال سپاهان را با یک گل شکست دهد تا امید های تیم های تعقیب کننده سپاهان به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر همچنان باقی بماند.
تیم استقلال یکی ازمدعیان کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر در دقایق ابتدایی دیدار مقابل مس کرمان فشار زیادی برروی دروازه این تیم وارد کرد و همین مساله باعث شد تا این تیم از روی ارسال کرنر جان وارویو و با ضربه سر حنیف عمران زاده یک برصفر از مس کرمان پیش افتد.
بعد از این گل بازی برای دقایقی به میانه زمین کشیده شد اما، در ادامه بار دیگر بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران بربازی تسلط پیدا کرده و 2 بار دیگر و بر روی ضربات سر سیاوش اکبرپور و هادی شکوری دروازه تیم مس کرمان را با تهدید جدی روبه رو کردند.
این حملات همچنان ادامه داشت تا در دقیقه 36 فرهاد مجیدی از روی پاس اکبرپور دومین گل تیم استقلال را وارد دروازه مس کرمان کرد.
در نیمه دوم لوکا بوناچیچ که از روند بازی به هیچ وجه رضایت نداشت دست به تغییراتی زد تا شاید روند این بازی تغییر کند و تا حدودی نیز در این امر موفق بود به طوریکه مهدی رجب زاده در دقیقه 54 بهترین موقعیت گلزنی این تیم را به هدر داد.
درادامه این بازی متعادل تر شد و توپ بیشتر در یک سوم میانی زمین به چرخش افتاد.
کادرفنی تیم استقلال با تغییر تاکتیک برروی ضد حملات تمرکز کرده و توانستند توسط فرهاد مجیدی و آرش برهانی خطراتی برروی دروازه تیم مس کرمان ایجاد کنند که با درخشش عباس محمدی دروزاه بان مس این فرصت ها برای استقلال از بین رفت.
این بازی در نهایت با همان نتیجه 2 برصفر به سود استقلال به پایان یافت.
پیش از این دیدار تیم ذوب آهن اصفهان توانست با یک گل سپاهان اصفهان را شکست دهد.
سایر دیدارهای هفته بیست و هفتم جمعه این هفته برگزار می شود.

دسته ها : لیگ برتر
X