صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377263
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268

 

 

 

به گزارش ایرنا، سایت فیفا روز چهارشنبه نوشت: الکس فرگوسن سرمربی شیاطین سرخ با اشاره به این که رونی برای دفاع پا به سن گذاشته تیم میلان خیلی زیاد بود گفت: عملکرد او در نیمه دوم ادامه روندی است که او اخیرا در پیش گرفته است.
وی افزود: بازی او واقعا ویران کننده است، بازیکنان میلان نمی توانستند رونی را کنترل کنند، بازی او حیرت آور بود.
گلهای رونی در جریان بازی سه شنبه شب تیم های منچستریونایتد و آث میلان که در سن سیرو برگزار شد، اولین گلهای اروپایی او در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا (چمپیونزلیگ) بود.
تیم منچستریونایتد در این دیدار با نتیجه 3 بر 2 تیم آث میلان را شکست داد.
در این گزارش آمده است: رونی با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند، مجموع گلهای خود را در این فصل به 25 گل رساند، اما مهمتر از آن یک امتیاز حیاتی در بازی رفت مرحله حذفی چمپیونزلیگ برای یونایتد به دست آورد.
رونی بعد از سال ها بازی در سایه "کریستیانو رونالدو" اکنون همانند ستاره ای نوظهور شروع به درخشش کرده است.
به نوشته سایت فیفا، فرگوسن قبل از کریسمس متوجه پیشرفت چشمگیر این بازیکن 24 ساله شده بود.
پیش از این فاصله زیادی بین او و فوق ستاره هایی مثل رونالدو، کاکا و لیونل مسی احساس می شد، هر چند که این فاصله هنوز وجود دارد، اما بسیار کم است.
سرمربی منچستریونایتد افزود: او در دو ماه گذشته پیشرفت زیادی کرده است، اما نباید توانایی های وی را هم به عنوان یک بازیکن دست کم گرفت.
این مربی اسکاتلندی اظهار داشت: قبلا چندین بار گفته ام که رونی باید روی قدرت گلزنی خود کار کند، او الان این کار را کرده است. رونی می تواند در این فصل از مرز 30 گل بگذرد.

X