صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377296
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268

 

 

 حمید درخشان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: هفته گذشته با بازی های جام حذفی خداحافظی کردیم، اما شرایط تیم ما خوب است و با توجه به نیازمان به سه امتیاز و همچنین انگیزه بالای بازیکنان به شکست استقلال اهواز فکر می کنیم.
وی با اشاره به دشوار بودن این بازی تاکید کرد: استقلال اهواز در این فصل نوسانات زیادی را تجربه کرده است و در آخرین تغییر و تحولات این تیم، خداداد عزیزی و مهدی هاشمی نسب به کادر فنی اضافه شده اند.
درخشان گفت: قطعا حضور این مربیان و تغییر و تحولات به وجود آمده در تیم استقلال اهواز برای ما دردسرساز خواهد شد.
وی در خصوص مصدومان و محرومان تیم پیکان برای بازی در مقابل تیم استقلال اهواز افزود: بازیکن محروم نداریم، اما سعید لطفی و محمدرضا طهماسبی دو بازیکن تیم ما دچار مصدومیت هستند و امیدوارم با کمک کادر پزشکی بتوانند در این بازی به میدان بروند.
درخشان درباره بازیکن خارجی این تیم و مشکل ITC وی یادآور شد: کارت بازی این بازیکن با حضور در برزیل و فسخ قرارداد با باشگاه سابقش صادر شده است و به احتمال زیاد این بازیکن می تواند مقابل استقلال اهواز بازی کند.
وی در خصوص دلایل افت تیم پیکان به خصوص در نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: مصدومیت، محرومیت و همچنین نبودن بازیکنان جایگزین مناسب از جمله عواملی بود که باعث شد تا همانند نیم فصل اول نتوانیم خود را در جمع صدرنشینان جدول حفظ کنیم.
سرمربی پیکان ادامه داد: برای حضور قدرتمند یک تیم در مسابقات لیگ حدود 27 بازیکن خوب نیاز است تا در صورت مصدومیت و یا استراحت، بازیکنان جایگزین بتوانند به میدان بروند، اما ما هر چه در ابتدای فصل چنین درخواستی را مطرح کردیم بی فایده بود.
وی گفت: علاوه بر عوامل بالا می توان از اشتباهات فردی و همچنین اشتباهات داوری به عنوان موضوعاتی یاد کرد که در افت فنی و نتایج ضعیف ما دخیل بوده اند.
تیم فوتبال پیکان روز جمعه در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر در قزوین میزبان استقلال اهواز خواهد بود.


دسته ها : لیگ برتر
X