صفحه ها
دسته
دوستان من
سایت مربیان و بازیکنان ایرانی
سایت باشگاههای معتبر اروپایی
سایت روزنامه های ورزشی
سایت باشگاههای کشور
سایتهای ورزشی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 377302
تعداد نوشته ها : 1579
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem268

 

 

 "محمدرضا طهماسبی"‌ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:‌ نوار موفقیت های پیکان در دور رفت لیگ برتر با شکست برابر استقلال اهواز متوقف شد تا جایگاه این تیم در صدر جدول رده بندی متزلزل شود.
وی اظهار داشت: پیکان برای گرفتن انتقام شکست دور رفت از استقلال اهواز نیاز به هر سه امتیاز این بازی خانگی دارد تا بتواند از بحران خارج شود.
طهماسبی در مورد دلایل ناکامی های پیکان در دور برگشت لیگ برتر گفت:‌ تیم پیکان سال گذشته نیز در نیم فصل دوم رقابت ها از کورس قهرمانی خارج شد تا نتواند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد.
وی ادامه داد: مصدومیت بازیکنان کلیدی، اشتباهات فردی، شناخت تیم ها از پیکان و مشکلات مالی باعث شده است تا این تیم دوباره به رده های میانی جدول رده بندی سقوط کند.
طهماسبی که سابقه 10 سال حضور متوالی در تیم پیکان را دارد در مورد وضعیت قرارداد خود با این باشگاه گفت: تا پایان فصل با باشگاه پیکان قرارداد دارم و بعد از اتمام لیگ برتر در خصوص وضعیتم در این باشگاه تصمیم گیری خواهم کرد.
دیدار تیم های پیکان و استقلال اهواز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه های ایران روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه شهید رجایی قزوین برگزار می شود.
هم اکنون تیم پیکان با کسب 34 امتیاز درمکان هشتم جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد.
تیم استقلال اهواز در هفته دهم دور رفت لیگ برتر با نتیجه سه بر یک برابر پیکان قزوین به برتری رسید و به روند هشت بازی بدون شکست این تیم پایان داد.


دسته ها : لیگ برتر
X